• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do opryskiwaczy

Akcesoria pozwalające na nowe możliwości Twojego opryskiwacza. W tej kategorii znajdą się również części zamienne, które pozwolą na naprawienie starego sprzętu.

Jakie akcesoria do opryskiwaczy warto kupić?

Jeżeli głównie wykorzystujesz swoje narzędzie pracy do oprysku drzew, krzewów i innej roślinności za pomocą płynów z domieszką chemii to warto zaopatrzyć się w przedłużkę lancy opryskiwacza, dzięki której zwiększysz dystans od wylatujących płynów co wpłynie mocno na bezpieczeństwo, gdyż oprysk nie będzie wdychany. Ciekawym rozwiązaniem jest również osłona herbicydowa, która pozwala na precyzyjne wykonywanie prac opryskowych, chroniąc rośliny przed przypadkowym podaniem czynników chemicznych.

Części zamienne do opryskiwaczy

W przypadku zniszczenia, bądź uszkodzenia części opryskiwacza warto w pierwszej kolejności kupić część zamienną. Pozwoli nam to na ograniczenie kosztów, a także na danie drugiego życia naszemu narzędziu. Wśród częstych usterek, które występują w tego typu urządzeniach jest uszkodzenie pompki opryskiwacza, czy przeciekające uszczelki. Jednak wyeliminowanie tego problemu zajmuje kilka chwil, a wymiana tych elementów jest bezproblemowa.