• Kategorie
  • Parametry
  • Buty ochronne

Buty ochronne to jeden z podstawowych i najważniejszych elementów ochrony w pracy oraz podczas wykonywania prac remontowych i domowego majsterkowania. Buty te powinny spełniać szereg zastosowań, gdyż nie tylko chronić naszą stopę, ale także powinny być przewiewne i wygodne.

Jakie buty ochronne wybrać?

Obuwie ochronne powinniśmy dobrać w zależności do wykonywanych prac. Jeżeli jest to praca w ogrodzie czy polu po ulewnych deszczach, bądź na produkcjach spożywczych to powinniśmy zaopatrzyć się w solidne obuwie ochronne gumowe, które zapewni nam nieprzemakalność. W przypadku pracy na produkcji, wśród wózków widłowych czy podczas przenoszenia ciężkich rzeczy - niezbędne będą buty posiadające stalowy podnosek ochronny, który ochroni naszą stopę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Buty ochronne w sklepie Omikon

Nasz bogaty asortyment oferuje Państwu szeroki zakres obuwia BHP wraz z dużą dostępnością i pełną gamą dostępnych rozmiarów. Kupując w naszym sklepie otrzymujesz gwarancję dobrej jakości, która idzie w parze z niskimi niespotykanymi nigdzie indziej cenami. Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru rodzaju obuwia, bądź jego rozmiaru to możesz się skontaktować z naszą obsługą klienta. Nasza fachowa obsługa doradzi w wyborze i zaproponuje rozwiązanie skrojone pod Twoje oczekiwania.

Solidne obuwie ochronne

Buty ochronne z naszego asortymentu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają dużą wytrzymałość, dzięki czemu posłużą przez długi okres czasu nawet bardzo często eksploatowane. Większość naszych butów ochronnych posiada system amortyzacji uderzeń, dzięki któremu zapewniona jest absorpcja energii w części piętowej, która jest bardzo ważna, a wręcz kluczowa dla komfortu użytkowania. Gro naszych produktów posiada także antypoślizgowe podeszwy, które są także olejoodporne.