• Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze udarowe

Klucz udarowy jak sama nazwa wskazuje jest elektronarzędziem udarowym, które usprawni niejedna pracę! Sprzęt sprawdzi się zawsze kiedy wchodzi wykonywanie czynności przy samochodzie - doskonale odkręci i zakręci śruby kół, elementów zawieszenia, czy nakrętkę kierownicy.

Jak wybrać odpowiedni klucz udarowy?

Oczywiście jak można się spodziewać - im droższy sprzęt tym będzie lepszy, ale parametrem na który szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę jest moment obrotowy. W kluczu udarowym im mamy większy moment obrotowy tym lepiej elektronarzędzie poradzi sobie z naszymi zadaniami. Przykładowo śruby kół samochodu osobowego przykręca się w zakresie 120-160 Nm. Jednak, aby je odkręcić będzie nam potrzebna zdecydowanie większa moc. Należy wziąć pod uwagę czynniki dodatkowe, które występują jak zapieczenie się śruby, czy jej korodowanie.

Klucz udarowy elektryczny w sklepie Omikon

W asortymencie naszego sklepu posiadamy sprawdzone, popularne i przede wszystkim wydajne elektronarzędzia topowych producentów jak klucz pneumatyczny yato. W naszej szerokiej ofercie znajdują się również inny producenci chociażby klucz udarowy dewalt, czy Bosh, Makita, Milwaukee, Ryobi. Korzystanie ze sprzętów sprawdzonych producentów gwarantuje nam pewne użytkowanie sprzętu dzięki gwarancji producenta, a także wydajności i wysokiej jakości narzędzi.