• Kategorie
  • Parametry
  • Lampy / Lampki i Reflektory

Lampy i lampki - dzięki którym zapomnisz o mroku i wprowadzą Cię w cudowny nastrój przez ciepło swojego światła. Reflektory natomiast pozwolą dobrze doświetlić ciemne miejsca jak podjazdy czy altany ogrodowe.

Lampy warsztatowe

Majsterkowanie w naszym garażu, czyli przydomowym warsztacie wymaga pewnych podstawowych elementów. Jednym z nich jest zdecydowanie dobre oświetlenie. Zaopatrzenie się w lampę warsztatową pozwala o każdej porze wykonać niezbędne prace naprawcze. Większość naszych lamp służy również jako latarka warsztatowa, dzięki swojej mobilności i możliwości zamocowań. Oświetlenia te posiadają bardzo wytrzymałe konstrukcje bez problemu radzą sobie w trudnych warunkach. Większość latarek zaopatrzonych jest w magnetyczne uchwyty, dzięki czemu możemy je przymocować do metalu i bez trzymania oświetlać sobie miejsce pracy. Jeżeli magnetyczny uchwyt nam nie wystarczy, bądź nie mamy go gdzie przyczepić to z pomocą pojawią się nam wysuwany obrotowy klips za pomocą którego wygodnie zawiesimy lampę.

Lampki solarne ogrodowe

Bajeczny ogród niczym z bajki nie jest taki trudny do osiągnięcia. Zapada zmrok, jednak to nie koniec spędzanego czasu w ogrodzie. Dlatego warto zadbać, aby Twój przydomowy teren był bajecznie oświetlony. Solarne lampy ogrodowe zapewnią dobrą widoczność podczas poruszania się po zmierzchu oraz nadadzą magiczny klimat pięknie wyglądającego po ogrodu. Dzięki zastosowaniu baterii słonecznych nie musisz się martwić o podłączanie źródeł światła do sieci elektrycznej. Natomiast czujniki zmierzchu gwarantują włączanie się oświetlenia gdy tylko zapada zmrok, a Ty napawa się pięknym widokiem.

Lampy i reflektory LED

Obecnie standardem w oświetleniach jest stosowanie technoogii ledowe. Charakteryzuje się ona niskim poborem prądu przy zachowaniu dużej wydajności. Dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo dobrze oświetlić nawet najciemniejszy zakamarek przy małym poborze prądy, a co za tym idzie - niskie rachunki za prąd. Obecnie wiodą prym bardzo popularne diody SMD, czyli montowane powierzchniowo o szerszym kącie świecenia oraz większej trwałości, niż diody klasyczne (okrągłe). Lampy i reflektory LED wyróżniają się również znacznie dłuższą żywotnością niż standardowe żarówki, dzięki czemu minimalizujemy koszt związany z wymianą elementów świecących.