• Kategorie
  • Parametry
  • Narzędzia pomiarowe

Narzędzia pomiarowe, czyli wszelkie przyrządy i narzędzia do wykonywania prac w których potrzebne są bardzo precyzyjne pomiary.

Wykonywanie precyzyjnych pomiarów

Wiele wykonywanych prac takich jak remonty i wykończenia czy prace budowlane wymagają precyzyjnego wykonania pomiarów kubatury czy powierzchni pod przygotowanie odpowiedniej ilości materiałów. Z pomocą pojawiają nam się przyrządy i narzędzia pomiarowe, które zdają swój egzamin również podczas innych okazji i drobnych prac domowych.

Nie tylko dla profesjonalistów!

Narzędzia pomiarowe służą nie tylko do profesjonalnych pomiarów. Sprawdzą się także idealnie w warsztatach, czy przy wykonywaniu drobnych prac domowych i garażowych. Od podstawowego narzędzia jakim jest miarka, czy taśma miernicza po mierniki laserowe - okażą się niezbędne przy wszelkich pracach począwszy od równego wieszania zdjęć na ścianie naszego pokoju, czy odmierzeniu przestrzeni pod nowe meble po precyzyjne odmierzanie na przykład przy montażu drzwi. Nasze narzędzia pomiarowe są bardzo poręczne, nie zajmują dużo miejsca i bez problemu schowasz je w szafce z narzędziami.

Do czego wykorzystamy narzędzia pomiarowe?

Oprócz podstawowych pomiarów miarki, dzięki której zmierzysz odległości z precyzją do milimetra, w naszym asortymencie znajdziesz również: dalmierz to określenie precyzyjnej odległości, mierniki cyfrowe do określania napięcia prądu, czy sprawdzania przewodzenia i rezystancji, termometry cyfrowe do sprawdzania i kontrolowania temperatury, kątomierz laserowy, dzięki któremu wyznaczymy precyzyjnie linie pionowe lub poziome oraz kąt 90°. Narzędzia i przyrządy pomiarowe to także cyfrowe detektory do sprawdzania ścian, sufitów i posadzek przed wierceniem, a także koła miernicze, które posłużą nam do określania odległych długości powierzchni, nawet do 10 000m.