• Kategorie
  • Parametry
  • Nasiona

Piękna trawa to główny symbol naszej działki. Nawet jeśli wszystko w ogrodzie zostało zapięte na ostatni guzik, a ilość godzin spędzonych w ogrodzie sięga zenitu to potrafi ten efekt zostać zepsuty przez zaniedbaną trawę.

Nasiona trawy

Wiemy jak ważne jest wizytówka w postaci idealnej murawy. Jednak zanim będziemy się zachwycać idealnym trawnikiem czeka nas długa droga do sukcesu. Podstawą posiadania pięknej zieleni w naszym ogrodzie będzie zakup odpowiednich nasion trawy, które bez problemu znajdziesz w sklepie Omikon.

Jakie nasiona trawy wybrać?

Bardzo ważny jest odpowiedni wybór mieszanki traw, który najlepiej sprawdzi się w naszym przydomowym ogrodzie. Mieszanki posiadają użytkowe cechy, którymi warto się kierować. Dlatego w asortymencie sklepu znajdziemy takie nasiona trawy, które świetnie się sprawdzają w wybranych okolicznościach. Przed zakupem nasion warto się zastanowić nad dalszym wykorzystaniem trawnika. Jeżeli ma on służyć do użytkowania częstego czy wręcz sportowego to warto postawić na nasiona traw sportowej. Ważne jest również miejsce gdzie będzie posadzona trawa dlatego istnieje podział na nasiona do miejsc nasłonecznionych oraz zacienionych.