• Kategorie
  • Parametry
  • Nożyczki i Nożyce ogrodowe

Nożyce i nożyczki do żywopłotu to podstawowy i konieczny element zadbanego i dobrze wyglądającego ogrodu, a także każdej działki. Posłużą Ci do nadania pięknych kształtów żywopłotowi, a także pozwolą idealnie zrównać trawę.

Nożyce do żywopłotu

Niezastąpione narzędzie, które pozwoli na nadanie odpowiedniej formy, kształtu i wyglądu żywopłotom. Zróżnicowana gama nożyc pozwoli dobrać narzędzie, które będzie dla Ciebie komfortowe, a praca z nim pozwoli na szybkie i przyjemne prace ogrodowe. W naszej bogatej ofercie posiadamy nożyce do żywopłotu elektryczne i ręcznie. Produkty posiadają szereg dodatkowych udogodnień jak np. mechanizm dźwigniowy, który wspomaga cięcie, czy głowica tnąca, która pozwala na obracanie jej nawet o 270 stopni, a także nożyce na wysięgniku, które ułatwią ścinanie wysokich żywopłotów.

Jakie nożyce do żywopłotu wybrać ręczne czy akumulatorowe?

Do przycinania długich i bujnych żywopłotów docenisz nożyce elektryczne, które pozwolą na szybkie wykonywanie prac ogrodowych dzięki czemu zaoszczędzisz więcej czasu na relaks. Wybór długości ostrza oraz pojemności akumulatora pozwoli na wybranie sprzętu, który będzie spełniał Twoje wszelkie oczekiwania. Warto zwrócić przy tych urządzeniach uwagę na czas ładowania akumulatora oraz wagę bo dzięki tym detalom praca w ogrodzie będzie dużo przyjemniejsza i mniej męcząca.

Nożyce ręczne do żywopłotu posłużą Ci za to do przycinania pojedynczych roślin i cienkich gałązek. Nożyce długie i na wysięgniku będą niezastąpione przy wysoko rosnącej roślinności, a krótkie sprawdzą się idealnie nawet przy przycinaniu i wyrównaniu trawnika.