• Kategorie
  • Szukaj
  • Odkurzacze i Dmuchawy

Odkurzacze do liści i dmuchawy ogrodowe nie pozwolą nam na zaniedbany ogród jesienią. Kiedy drzewa zaczynają się mienić kolorami tęczy, a pogoda nas już tak nie rozpieszcza - zaczyna się kolejny etap prac w naszym ogrodzie i na naszych działkach.

Jesienią kolory się mienią

Każdej jesieni przychodzi pora kiedy liście drzew nabierają pięknych barw, a potem zaczynają spadać. Mogłoby się wydawać, że to już koniec sezonu ogrodowego, jednak to nie koniec prac związanych z dopieszczaniem naszego otoczenia. To właśnie ten moment kiedy przychodzi nam wykonać szereg prac porządkowych, które pozwolą zachować ogród w znacznie lepszym stanie na wiosnę.

Co wybrać do sprzątania liści?

Wybór nie jest trudny. Mamy możliwość zakupu odkurzacza do liści albo dmuchawy ogrodowe - zatem na co się warto zdecydować? Dmuchawa pozwala zepchnąć liście za pomocą mocnego strumienia powietrza z naszego trawnika, czy posesji, jednak nie zawsze mamy możliwość wydmuchania ich poza nasze ogrodzenie. Odkurzacz do liści zasysa liście, dzięki czemu nie musimy się martwić o ich sprzątanie, a dodatkowo część urządzeń posiada funkcję mielenia, dzięki czemu nie musimy często opróżniać pojemnika. Praktycznie wszystkie odkurzacze do liści posiadają również funkcję wydmuchu, dlatego bez problemu posłużą one również jako dmuchawy do liści. W asortymencie sklepu Omikon znajdziesz urządzenia znanych i zaufanych producentów takich jak RYOBI, BLACK+DECKER czy dmuchawa do liści Makita, dzięki temu nie musisz się martwić o swój sprzęt. Gdyż sprawdzone marki oferują wytrzymałe urządzenia, które posłużą przez wiele sezonów.