• Kategorie
  • Parametry
  • Okulary ochronne

Okulary ochronne są niezbędnym wyposażeniem w pracach z narzędziami mechanicznymi i ręcznymi, przy spawaniu. Chronią nasze oczy przed przedostaniem się ciała obcego takiego jak opiłki.

Oferta sklepu Omikon zapewnia bardzo szeroki asortyment okularów ochronnych, które będziesz mógł dopasować do kształtu swojej twarzy, a także do swoich upodobań wizualnych. Wybierając swoje okulary ochronne BHP w sklepie Omikon decydujesz się na bezpieczny zakup z pewnego źródła. Dzięki temu wiesz, że dotrze do Ciebie produkt, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni niezbędną ochronę.

Okulary ochronne BHP

W naszej ofercie posiadamy najpewniejszych producentów, znajdziesz u nas okulary ochronne 3M, a także innych producentów takich jak Yato, Kwazar, czy Vorel. Posiadane w naszym asortymencie okulary ochronne są wykonane z dobrych materiałów co zapewnia ich trwałość i wysoką ochronę. Większość towaru posiada regulacje dopasowujące do kszatłu twarzy, a także dodatkowe gumki na zausznikach, które zapewniają, że okulary się nie zsuwają.