• Kategorie
  • Parametry
  • Oświetlenie i elektryka

Sprzęty elektryczne i oświetleniowe, które przydadzą się do każdego gospodarstwa domowego oraz które pozwolą na upiększenie Twojego przydomowego ogrodu.

Oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne

Oferujemy wszelkie rodzaje oświetlenia, które pozwoli Ci spędzić miło czas w domu i ogrodzie oraz, które sprawi, że będziesz czuć się bezpiecznie. Odpowiednie dobór oświetlenia pozwoli w pełni wykorzystać urok Twojego miejsca, a nasza szeroka gama produktów pozwoli na przygotowanie miejsca w dowolny sposób. Romantyczne oświetlenie, bądź jasne dobrze doświetlające światło pozostaje kwestią Twojego wyboru.

Akcesoria i osprzęt elektryczny

Produkty naszej oferty pozwolą nie tylko na odpowiednio dobrane oświetlenie, ale także na wybór akcesoriów i osprzętu, który pomoże w przygotowaniu Twojej koncepcji ogrodu. Dzięki przedłużaczom nie straszne będą Ci dalekie odległości od gniazdka z prądem, a baterie zamienne pozwolą na długotrwałe działanie sprzętów bez podłączania ich do sieci. W tej kategorii znajdziesz również żarówki, które znajdą zastosowanie jako zapasowe źródło światła.