• Kategorie
  • Parametry
  • Pojemniki i kosze ogrodowe

Pozostałe narzędzia i akcesoria w sklepie Omikon to bardzo rozbudowana kategoria w której znajdziesz wiele niezbędników ogrodowych. W tej części sklepu znajdują się takie artykuły jak siekiery, trzonki i uchwyty, akcesoria do drewna, świdry i kilofy ogrodnicze, taczki, widły, grabie, kultywatory. Dodatkowo obszerny zakres narzędzi niezbędnych zimą, takich jak łopaty do śniegu, skuwacze do lodu, odśnieżarki czy sanki i ślizgi.

Narzędzia i akcesoria nie tylko na wiosnę i lato!

W naszej ofercie znajdują się akcesoria i narzędzia ogrodowe, które posłużą Ci do dbania o działkę czy ogród przez cały rok. Na wiosnę przy zbieraniu zeszłorocznej trawy przydadzą się widły oraz grabie, które szybko i sprawnie wywieziesz za pomocą taczki czy ogrodowego wózka transportowego. Dokładnie taki sam zestaw narzędzi z tej kategorii przyda się na jesień kiedy będziemy mieli mnóstwo liści do grabienia.

Zestaw narzędzi i akcesoriów na zimę

Zimą wydaje się, że mamy mniej pracy w ogrodzie, co nie zawsze jest prawdą. Kiedy mamy srogą zimę i nie rozpieszcza nas ciągle sypiący śnieg z pomocą przyjdą nam niezbędne akcesoria zimowe do ogrodu. Łopaty do śniegu posłużą nam w odśnieżeniu drogi i posesji. Jednak przy większych przymrozkach po odwilży niezbędne nam będą skuwacze do lodu.