• Kategorie
  • Szukaj
  • Skrzynki, torby i wózki na narzędzia

Skrzynki na narzędzia

Skrzynek narzędziowych mamy bogaty wybór na rynku. Skrzynki są małe i poręczne oraz dość sporych rozmiarów i na kółeczkach. Wielkość skrzynki ma znaczenie ponieważ ich wewnętrzna przestrzeń decyduje co w nich zmieścimy i poukładamy.

Skrzynki na narzędzia zwykle mają wyrafinowaną konstrukcję – otwieramy główną pokrywę i okazuje się że otwieramy także specjalne tacki na drobne elementy. W wielu skrzynkach odnajdziemy także mniejsze kuwetki, które możemy swobodnie wyciągnąć i rozłożyć na podłodze aby nam się wygodniej pracowało.

Na co zwrócić uwagę wybierając skrzynkę na narzędzia?

Przede wszystkim odpowiedni rozmiar ma znaczenie, lecz nie starajmy się w wybranej skrzynce umieścić wszystkiego np. wiertarki – narzędzia zwykle mają swoje skrzynki i zajmują sporo miejsca. Skrzynki na narzędzia służą głównie do przenoszenia narzędzi ręcznych oraz drobnych elementów jak wkręty, gwoździe, śrubki.

Skrzynka na narzędzia to także jakość wykonania co ma ogromne znaczenie – przecież będziemy ją zabierali do pracy w trudnych warunkach. Skrzynki narzędziowe są narażone na stłuczenia, pęknięcia, uderzenia. Do prac w najtrudniejszych warunkach wybierajmy metalowe skrzynki na narzędzia. Skrzynki wykonane z tworzyw sztucznych praktycznie nie ustępują tym metalowym, mają jednak większe możliwości aranżacyjne wnętrza – warto kilka obejrzeć przed zakupem.

Szczelność – to praktycznie ostatnie kryterium. Skrzynka na narzędzia powinna mieć nie tylko wygodną rączkę, solidną obudowę i odpowiednie zamknięcie ale także zapewniać odpowiednią szczelność. To skrzynka chroni nasze narzędzia, których używamy w codziennej pracy.

Skrzynki na narzędzia w sklepie Omikon

W naszej ofercie możemy też wyszczególnić organizery i kuwety, które pozwolą na przechowanie mniejszych elementów jak śruby, konektory czy złączki. U nas znajdziesz również bogatą ofertę toreb i plecaków dla elektryków, które posłużą do wygodnego przemieszczania się narzędziami niezbędnymi w Twojej profesji. Posiadamy również wygodne i mobilne walizki na elektronarzędzia, które mogą posiadać nawet koła transportowe ułatwiające transport dużych i ciężkich elektronarzędzi.