• Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie robocze

Spodnie robocze zapewniają bezpieczeństwo i wygodę pracy. Dzięki odpowiednio dostosowanej odzieży możesz swoje spodnie robocze wykorzystywać w pracy, ale także podczas prac ogrodowych, warsztatowych, czy naprawczych w garażu.

Spodnie robocze - szeroki wybór w sklepie Omikon

Spodnie robocze znajdujące się w naszej ofercie uszyte są z grubego i odpornego na rozdarcia materiału. Zapewniają swobodę pracy, są wygodne, a przy tym nie martwisz się o ich uszkodzenie. Większość oferowanych spodni posiada dużą liczbę kieszeni dzięki temu będziesz w stanie odpowiednio je zagospodarować, a najpotrzebniejsze rzeczy zawsze będą w zasięgu Twojej ręki.

W asortymencie sklepu Omikon znajdziesz spodnie robocze na szelkach, które zapewnią duży komfort i wygodę, a także gwarancję odpowiedniego trzymania się i nie będę się one zsuwały z bioder. W ofercie znajdują się również spodnie robocze bez szelek. Gro naszych produktów posiada naszyte wzmocnione kieszenie na kolanach, które przeznaczone są do umieszczenia osłon ochronnych, czyli tak zwanych nakolanników.