• Kategorie
  • Parametry
  • Ubrania ochronne

Ubrania BHP, czyli ubiór ochronny to nierozłączny element bezpieczeństwa w pracy fizycznej, na magazynach, budowach, firmach przemysłowych.

Ubranie robocze BHP

Odzież ochronna jest wymogiem który należy spełniać, jednak nie tylko przepisy powinny nas skłaniać do noszenia takiego ubrania, a sam fakt ryzyka jakiego podejmujemy się w pracy. Świadomość odpowiedzialnego noszenia odzieży ochronnej jest bardzo istotny. Powinniśmy wiedzieć jakie wpływ ma ono na nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Odzież ochronna to nie tylko ubrania robocze, które wykorzystujemy do pracy, ale to także zabezpieczenie pracy w własnym domu, czy we własnym garażu.

W sklepie Omikon oferujemy bezpieczne, praktyczne i wygodne ubrania bhp, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować się do wszelkiego rodzaju pracy, a także do bezpiecznego wykonywania prac remontowo-naprawczych we własnym gospodarstwie domowym, czy przydomowym warsztacie. Nasz asortyment to przede wszystkim bardzo dobra jakość produktów w przystępnych cenach. Jakość zagwarantowana jest przez pewne źródło dystrybucji oraz renomowane ubrania znanych producentów. Pośród naszych ubrań BHP znajdziesz takich producentów jak: Fiskars, Milwaukee, Yato, Toya, Vorel, NAC oraz wiele innych renomowanych marek nie tylko odzieży ochronnej.

Odzież ochronna dobrej jakości

Sprzedawany asortyment wyróżnia się wysoką jakością materiałów. Nasza odzież ochronna dedykowana jest do ochrony człowieka podczas wykonywania prac z czynnikami szkodliwymi lub niebezpiecznymi dla zdrowia. Nasze ubrania zabezpieczają przed ewentualnymi, niechcianymi urazami, które mogą wystąpić podczas pracy. Pośród naszej odzieży znajdziesz takie elementy ubioru jak rękawice ochronne, buty ochronne, kamizelki odblaskowe, kaski, kurtki robocze, spodnie robocze, koszule robocze, koszulki robocze, bluzy robocze oraz polary robocze.